Frizēšanās bērnu frizētavā! 

Bērnu frizētava „Pinku Nams” no citām frizētavām atšķiras  ar savu specifiku. Tā ir paredzēta tieši bērniem, pielāgota viņu vajadzībām un vēlmēm, iekārtojums veidots pēc iespējas interesantāks un ērtāks tieši tam bērnu vecuma posmam, kas tajā iegriežas.
Frizētavā ir friziera krēsls un, tajā sēžot, bērns, kuru apkalpo frizieris, var skatīties savas iemīļotās animācijas filmiņas, kas savukārt frizierim vieglāk ļauj saglabāt bērna uzmanības noturību un līdz ar to kvalitatīvāk un ērtāk veikt savu darbu un tas ietaupa arī vecāku laiku.

Mūsu frizētavā ir īpaši bērniem paredzēts arī galvas mazgāšanas krēsls, bet vai mazgāt matiņus vai nē, to vairāk nosaka bērna vecāki, pārrunājot to ar frizieri.
Ja bērns ir nemierīgs, viņam ir iespēja ņemt līdzi krēslā kādu rotaļlietu, kuras atrodas frizētavā.
„Pinku Namā” ir tieši bērniem paredzēta un izveidota uzgaidāmā vieta, kur ir dažādas rotaļlietas, lego, spēles, zīmēšanas un krāsošanas piederumi ar kuriem bērni var pilnveidot savu radošo attīstību. Arī pašā frizēšanās procesā, ja bērns ir nemierīgs, viņš var palikt vecākiem klēpī, kamēr frizieris viņu safrizē. Ja bērns baidās no matu mašīnītes, tad frizieris var veidot griezumu arī tikai ar šķērēm. Pati frizēšanas notiek līdzīgi pieaugušo frizēšanās procesam – šķēres, matu giezšanas mašīnīte, peņuārs, ķemme un vēl dažādi palīglīdzekļi, kas peredzēti šim procesam. Un tāpat, kā pieaugušo frizēšanās procesā, gala rezultāts – nogriezti, saveidoti mati un iegūts labs un interesants bērna koptēls.