Jau no 1992. gada salonu „Brigita” profesionālā un radošā komanda par savu galveno priori-
tāti uzskata augstas kvalitātes pakalpojumu un pozitīvu emociju sniegšanu saviem klientiem. Mēs esam pārliecināti, ka, apvienojot Jūsu vēlmes ar salonu „Brigita” plašajām iespējām, va-
ram radīt patiesu skaistumu un harmoniju cilvēkos. Pilnveidojot savas attīstības stratēģiju, esam domājuši gan par plašām skaistumkopšanas iespējām, gan par katru mūsu klientu. Jums atliek tikai izvēlēties salonu, kuru saukt par savējo.

Būdami vieni no līderiem savā jomā, saloni „Brigita” ir spējuši apvienot augstu profesionālo meistarību un nevainojamu apkalpošanas kultūru.
„Brigitas” salonos tiek piedāvāti visdažādākie skaistumkopšanas pakalpojumi matiem, sejai un ķermenim. Saviem klientiem „Brigita” piedāvā apmeklēt mājīgās, klasiskās un modernās vērtības apvienojošās frizētavas „Brigita” Brīvības ielā 110 un A.Čaka ielā 112.

Ja Tev ir 3 līdz 14 gadi, Tu esi pats galvenais un visgaidītākais klients frizētavās „Pinku Nams” A.Čaka ielā 112. Šeit viss ir domāts Tev – gan TV ar interesantākajām multenītēm, krāsainās un saulainās telpās, stilīgās mēbelītes, rotaļlietas... pat visi frizieru smaidi ir veltīti Tev. „Pinku Nama” meistari lieliski tiks galā ar topošo kosmonautu, ārstu, dziedātāju un visu citu profesiju pārstāvju matu cirtām.